cloud
انتخابگر کوچک

انتخاب کردن بخشی از زندگی است انتخاب های درست، کسانی را که موفق میشوند از افرادی که بعدها در زندگی به مشکل برمیخورند جدا میکند اما مهارت در انتخاب به سادگی کسب نمیشود ، فرزندان ما از کودکی به تلاش و تمرین برای کسب این مهارت نیازمندند ما در این دوره تلاش کردیم تا کودک با مواجه شدن با چالش های مختلف در سه قالب آشپزی، نقاشی و کاردستی به مرحله ی انتخاب برسد و به نوعی هر چالش او را با چندین انتخاب روبرو کند ، در طول دوره کودک با گسترش حوزه شناخت محسوس و ملموس پیرامون خود دارای سطحی از تجربه و رشد عقلی و کشف و شهود تجربی شود تا از این طریق به او این امکان را دهیم تا بر مبنای هر یک از آنها دست به انتخاب های صحیح و مناسب بزند و از طرفی هم با تجربه انتخاب خود مواجه شود و با این رویکرد تبدیل به یک انتخاب گر کوچک خواهد شد.

 

 

وسایل مورد نیاز

برای شرکت در دوره های مینیا نیاز به ابزار یا وسیله خاص و پیچیده نیست در بسیاری از جلسات وسایل متداول موجود در منازل برای انجام فعالیت ها کافی است. همچنین وسایل بازیافتی از ابزارهای بسیار مناسب و دردسترس برای افزایش خلاقیت و ایده پردازی کودکان هستند، شما میتوانید این وسایل را تمیز شسته و در طول دوره در اختیار آن ها قرار دهید.  لیست دقیق وسایل دوره هر جلسه توسط مربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

نکات تکمیلی دوره

  • نوع دوره: نیمه خصوصی – مجازی
  • تعداد جلسات: ۸ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه: ۴۵ تا ۶۰ دقیقه
  • رده سنی: ۴ تا ۶ سال
  • بستر برگزاری کلاس: نرم افزار اسکایپ

 

دوره های مینیا در جریان قصه مینیا و شهر عروسک ها برگزار می شود، لذا برای ارتباط بیشتر کودکان با دوره لازم است هر کودک عروسک جورابی خود را در کلاس همراه داشته باشد. (لینک ساخت عروسک جورابی) هر جلسه با یک نمایش عروسکی  شروع می شود، فعالیت های ویژه آن جلسه تعریف می شود و با قرار بازی گروهی و نمایش خلاق پایان می یابد.

 

زمان برگزاری دوره

شروع دوره از ۲۱ شهریور ماه به مدت ۴ هفته

روز و ساعت

یکشنبه و سه شنبه/ساعت ۱۰:۳۰

قیمت دوره

۱۸۰ هزار تومان