cloud
شهر دوستداشتنی من

تاحالا به شهر فکر کرده اید، اینکه چطور به وجود آمده و الان چه چیزهایی را در دل خود دارد؟ هر شهری تشکیل می شود از یک عالمه چیز که ما با یکپارچه دیدن آن ها بی تفاوت از کنارشان می‌گذریم، از آدم ها و اتفاقات مختلفی که در شهر رخ می‌دهد تا بسترها یا اشیایی که به هر شهر هویت می‌دهند. تا حالا به این فکر کرده اید که چه چیز در شهر بیش از همه توجه شما را به خود جلب می‌کند؟ رابطه آدم ها با یکدیگر، حرکت ماشین‌ها در اتوبان ها، آسمان پر دود زمستانی شهر، درخت‌های بلند و سبز پارک‌ها، پرنده‌هایی که هر روز صبح صدایشان تمام شهر را برمی‌دارد یا حتی حرکت تند گربه‌ها از خیابان؟ درباره کودک خود چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما او چگونه شهری را دوست دارد و چه چیزی در شهر او را به هیجان می‌آورد؟

در شهر دوستداشتنی من از دل بازی ها، داستان ها و گفتگو ها پروژه‌هایی از دل شهر در می‌آوریم و ۴ هفته در کنار کودکان همراه خلق شهردوستداشتنی شان هستیم، شهری که خود کودکان دوست دارند، شهری زیباتر، شادتر و کودکانه‌تر.

وسایل مورد نیاز

برای شرکت در دوره های مینیا نیاز به ابزار یا وسیله خاص و پیچیده نیست در بسیاری از جلسات وسایل متداول موجود در منازل برای انجام فعالیت ها کافی است. همچنین وسایل بازیافتی از ابزارهای بسیار مناسب و دردسترس برای افزایش خلاقیت و ایده پردازی کودکان هستند، شما میتوانید این وسایل را تمیز شسته و در طول دوره در اختیار آن ها قرار دهید.  لیست دقیق وسایل دوره هر جلسه توسط مربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

نکات تکمیلی دوره

  • نوع دوره: نیمه خصوصی – مجازی
  • تعداد جلسات: ۸ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه: ۴۵ تا ۶۰ دقیقه
  • رده سنی: ۴ تا ۶ سال
  • بستر برگزاری کلاس: نرم افزار اسکایپ

 

دوره های مینیا در جریان قصه مینیا و شهر عروسک ها برگزار می شود، لذا برای ارتباط بیشتر کودکان با دوره لازم است هر کودک عروسک جورابی خود را در کلاس همراه داشته باشد. (لینک ساخت عروسک جورابی) هر جلسه با یک نمایش عروسکی  شروع می شود، فعالیت های ویژه آن جلسه تعریف می شود و با قرار بازی گروهی و نمایش خلاق پایان می یابد.

 

زمان برگزاری دوره

شروع دوره از ۲۱ شهریور ماه به مدت ۴ هفته

روز و ساعت

یکشنبه و سه شنبه/ساعت۱۱

قیمت دوره

۱۸۰ هزار تومان