cloud
من و مهارت های زندگی

از آنجا که شکل گیری شاکله ی اصلی شخصیتی کودک در دوران کودکی است نیاز است در این دوران طلایی زمینه ی آشنایی و تمرین این مهارت ها به منظور رشد همه جانبه کودک فراهم گردد ما در این دوره با آموزش مهارت های اساسی زندگی به کودکان همراه با نمایش و خلاقیت و شبیه سازی موقعیت ها در قالب بازی و سرگرمی تلاش میکنیم کودک حین رو در رو شدن با مسائل گوناگون با مهارت هایی از قبیل قدرت نه گفتن ، داشتن اعتماد به نفس، قدرت حل مسئله، تصمیم گیری، خودآگاهی و …. آشنا شود و کسب مهارت کند. پس از پایان این دوره فرزند ما با آموزشی کاملا غیر مستقیم مهارت های اساسی زندگی را آموخته است و میتواند در موقعیت های مناسب با چالش های پیش رو برخورد کند.

وسایل مورد نیاز

برای شرکت در دوره های مینیا نیاز به ابزار یا وسیله خاص و پیچیده نیست در بسیاری از جلسات وسایل متداول موجود در منازل برای انجام فعالیت ها کافی است. همچنین وسایل بازیافتی از ابزارهای بسیار مناسب و دردسترس برای افزایش خلاقیت و ایده پردازی کودکان هستند، شما میتوانید این وسایل را تمیز شسته و در طول دوره در اختیار آن ها قرار دهید.  لیست دقیق وسایل دوره هر جلسه توسط مربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

نکات تکمیلی دوره

  • نوع دوره: نیمه خصوصی – مجازی
  • تعداد جلسات: ۸ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه: ۴۵ تا ۶۰ دقیقه
  • رده سنی: ۴ تا ۶ سال
  • بستر برگزاری کلاس: نرم افزار اسکایپ

 

دوره های مینیا در جریان قصه مینیا و شهر عروسک ها برگزار می شود، لذا برای ارتباط بیشتر کودکان با دوره لازم است هر کودک عروسک جورابی خود را در کلاس همراه داشته باشد. (لینک ساخت عروسک جورابی) هر جلسه با یک نمایش عروسکی  شروع می شود، فعالیت های ویژه آن جلسه تعریف می شود و با قرار بازی گروهی و نمایش خلاق پایان می یابد.

 

زمان برگزاری دوره

شروع دوره از 10 آذر ماه به مدت ۴ هفته

روز و ساعت

شنبه و چهارشنبه

ساعت 15

قیمت دوره

۱۸۰ هزار تومان