cloud
شهر به شهر با مینیا

توی هر شهر عروسک هایی زندگی میکنن با لباس و لهجه و شغل و مهارت های مختلف. از فندوق خان بندری ماهیگیر تا کاکو شیرازی سفالگر. مینیا این بار سوار بر قالیچه پرنده شهر به شهر توی ایران پرواز می کنه و توی هر شهر با یکی از این عروسک ها دیدار می کنه و در کنار کلی اتفاق جالب با شهرهای مختلف ایران آشنا میشه. مینیا دوست داره از هر کدوم از شهرهای ایران یه مهارتی را یاد بگیره به همین خاطر بعد از سفر میره پیش خاله و خاله با کمک جعبه هیجان انگیزش چیزهایی عجیبی را در میاره و اینجوری مینیا یه عالمه چیز جالب یاد میگیره.
آشنایی با سرزمین بزرگمان ایران، شناخت قومیت های مختلف و آشنایی کلی با میراث فرهنگی مون و درست کردن کاردستی های جالب با الهام از هر شهر دستاوردهای این دوره برای کودکان همسفر با مینیاست. این بار شما هم می توانید همسفر مینیا شوید.

وسایل مورد نیاز

برای شرکت در دوره های مینیا نیاز به ابزار یا وسیله خاص و پیچیده نیست در بسیاری از جلسات وسایل متداول موجود در منازل برای انجام فعالیت ها کافی است. همچنین وسایل بازیافتی از ابزارهای بسیار مناسب و دردسترس برای افزایش خلاقیت و ایده پردازی کودکان هستند، شما میتوانید این وسایل را تمیز شسته و در طول دوره در اختیار آن ها قرار دهید.  لیست دقیق وسایل دوره هر جلسه توسط مربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

نکات تکمیلی دوره

  • نوع دوره: نیمه خصوصی – مجازی
  • تعداد جلسات: 7 جلسه
  • مدت زمان هر جلسه: ۴۵ تا ۶۰ دقیقه
  • رده سنی: ۴ تا ۶ سال
  • بستر برگزاری کلاس: نرم افزار اسکایپ

 

دوره های مینیا در جریان قصه مینیا و شهر عروسک ها برگزار می شود، لذا برای ارتباط بیشتر کودکان با دوره لازم است هر کودک عروسک جورابی خود را در کلاس همراه داشته باشد. (لینک ساخت عروسک جورابی) هر جلسه با یک نمایش عروسکی  شروع می شود، فعالیت های ویژه آن جلسه تعریف می شود و با قرار بازی گروهی و نمایش خلاق پایان می یابد.

 

زمان برگزاری دوره

شروع دوره از 15 آذر به مدت ۴ هفته

روز و ساعت

دوشنبه و چهارشنبه

ساعت 14

قیمت دوره

۱6۰ هزار تومان