cloud
سرزمین حیوانات

حیوانات دنیای بسیار وسیع و عمیقی دارند که می‌توان از نحوه ی زندگی آنها درس های زیادی یاد گرفت اگر می خواهید کودکان خود را با این دنیای وسیع بیشتر آشنا کنید با ما همراه شوید تا سفری داشته باشیم به این دنیای هیجان انگیز و با حیوانات، محل زندگی، تغذیه و خصوصیات آنها در قالب بازی، نقاشی، ساخت و ساز، آشپزی و….. آشنا شویم و در زمان بازگشت از این سفر کوله باری از مهارتها را همراه با پرورش خلاقیت و افزایش نشاط به دست بیاوریم و گامی مفید در جهت رشد همه جانبه ی کودک با سفر به سرزمین حیوانات برداریم.

وسایل مورد نیاز

برای شرکت در دوره های مینیا نیاز به ابزار یا وسیله خاص و پیچیده نیست در بسیاری از جلسات وسایل متداول موجود در منازل برای انجام فعالیت ها کافی است. همچنین وسایل بازیافتی از ابزارهای بسیار مناسب و دردسترس برای افزایش خلاقیت و ایده پردازی کودکان هستند، شما میتوانید این وسایل را تمیز شسته و در طول دوره در اختیار آن ها قرار دهید.  لیست دقیق وسایل دوره هر جلسه توسط مربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نکات تکمیلی دوره

  • نوع دوره: نیمه خصوصی – مجازی
  • تعداد جلسات: ۸ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه: ۴۵ تا ۶۰ دقیقه
  • رده سنی: ۴ تا ۶ سال
  • بستر برگزاری کلاس: نرم افزار اسکایپ

 

دوره های مینیا در جریان قصه مینیا و شهر عروسک ها برگزار می شود، لذا برای ارتباط بیشتر کودکان با دوره لازم است هر کودک عروسک جورابی خود را در کلاس همراه داشته باشد. (لینک ساخت عروسک جورابی) هر جلسه با یک نمایش عروسکی  شروع می شود، فعالیت های ویژه آن جلسه تعریف می شود و با قرار بازی گروهی و نمایش خلاق پایان می یابد.

زمان برگزاری دوره

شروع دوره از 10 آذر ماه به مدت ۴ هفته

روز و ساعت

شنبه و چهار شنبه

ساعت 11

قیمت دوره

۱۸۰ هزار تومان