cloud
دایره دوستی‌ها

دایره دوست داشتنی های بچه ها از خودشون شروع می شود و به خانواده، فامیل و دوستان و کم کم به جامعه بزرگتر می رسد. تا حالا به این فکر کردید که خود ما چطور با هم دوست می شویم؟ این دوستی ها توی بچه ها چطوریه؟ برای شروع دوستی چه حرف هایی می زنیم؟ ما با دوستانمان چه شباهت ها و تفاوت هایی داریم؟ وقتی توی روابطمون با دوستانمون به چالشی برخورد کنیم چطور با اون چالش مواجه می شویم و آن را بر طرف می کنیم؟ احساس ما در این چالش ها چگونه است و چطور به آن توجه می کنیم؟ راستی تا الان به این فکر کردید که چطور می توانید دوستانتون رو خوشحال کنید؟

وسایل مورد نیاز

برای شرکت در دوره های مینیا نیاز به ابزار یا وسیله خاص و پیچیده نیست در بسیاری از جلسات وسایل متداول موجود در منازل برای انجام فعالیت ها کافی است. همچنین وسایل بازیافتی از ابزارهای بسیار مناسب و دردسترس برای افزایش خلاقیت و ایده پردازی کودکان هستند، شما میتوانید این وسایل را تمیز شسته و در طول دوره در اختیار آن ها قرار دهید.  لیست دقیق وسایل دوره هر جلسه توسط مربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

نکات تکمیلی دوره

  • نوع دوره: نیمه خصوصی – مجازی
  • تعداد جلسات: ۸ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه: ۴۵ تا ۶۰ دقیقه
  • رده سنی: ۴ تا ۶ سال
  • بستر برگزاری کلاس: نرم افزار اسکایپ

 

دوره های مینیا در جریان قصه مینیا و شهر عروسک ها برگزار می شود، لذا برای ارتباط بیشتر کودکان با دوره لازم است هر کودک عروسک جورابی خود را در کلاس همراه داشته باشد. (لینک ساخت عروسک جورابی) هر جلسه با یک نمایش عروسکی  شروع می شود، فعالیت های ویژه آن جلسه تعریف می شود و با قرار بازی گروهی و نمایش خلاق پایان می یابد.

 

زمان برگزاری دوره

شروع دوره از 4 آبان به مدت ۴ هفته

روز و ساعت

یکشنبه و سه شنبه /ساعت 14

قیمت دوره

۱۸۰ هزار تومان